Interview: ‘Bijna al onze leerlingen hebben ingrijpende ervaringen meegemaakt’

Interview: ‘Bijna al onze leerlingen hebben ingrijpende ervaringen meegemaakt’

17 januari 2022 Redactie Orion

Stress en tegenslag horen bij het leven. Wie van jongs af leert daar goed mee om te gaan, ontwikkelt veerkracht. Kinderen die thuis onveilig opgroeien hebben er - extra steun en begeleiding bij nodig - van een betrouwbare volwassen zoals jij. 

Augeo Magazine heeft een themanummer uitgebracht over Veerkracht. In dit online magazine vind je inspiratie, tips en achtergrondinformatie waarbij veerkracht niet gaat over superkrachten of uitzonderlijke, zeldzame kwaliteiten, maar over de kracht van het alledaagse. En toch is het soms hard werken. Voor kinderen zelf, én voor hun omgeving.In het magazine staan mooie bijdragen van o.a. Naomi Vandamme (boek Veerkracht bij Kindertrauma) en onze eigen Orion collega's Michiel Asselman & Evelyne Offerman. 

Link naar artikel: Interview Augeo magazine